تبلیغات
MY LOVE:// S*U*K*K*I*E - بیوگرافی kim bum
 
MY LOVE:// S*U*K*K*I*E
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM

Kim Bum 

 


Name:  Kim Bum
Real Name: Kim Sang Bum
Profession: Actor
Birthdate: 1989-Jul-07
Height: 181cm
Weight: 63kg
Star sign: Cancer
Talent agency: EYAGI Entertainment
Family: Younger sister and brother, cousin/singer Jini
Education: Jungang University (Movie and Theater Department)  


 

 



آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس